PRACA W NIEMCZECH

LEGALNA

Pozwalają na to przepisy prawne po wejściu Polski do UE. Dobre kandydatki spełniające konieczne warunki są zatrudnione przez naszą firmę i skierowane do pracy za granicą. MIKROSERWIS jest dla nich zleceniodawcą. Gwarantuje pensję podaną w umowie, odprowadza składki ZUS i podatki, zapewnia ubezpieczenie i zwrot kosztów podróży.

BEZPIECZNA

Wyjeżdżając z Mikroserwisem można nie obawiać się kontroli, deportacji i konsekwencji finansowych, ponieważ dbamy, aby wszelkie formalności były dopełnione. Opiekunka pozostaje pod stałą naszą opieką, obie strony kontaktują się ze sobą bardzo często, a ewentualne problemy są na bieżąco wyjaśniane.
 

PEWNA

W razie wygaśnięcia zlecenia u jednej rodziny (np. na skutek śmierci osoby podopiecznej) zapewniamy nowe zlecenie, czego nie może zagwarantować praca podjęta na czarno. Również pensja uzgodniona w umowie jest pewna. O naszej wiarygodności świadczy długoletnia obecność na rynku, sieć partnerów zagranicznych oraz opinie licznego grona wyjeżdżających z nami od lat opiekunek.
 

 

NASZA OFERTA PRACY W NIEMCZECH

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

Oferowane warunki pracy:

  • 1100-2200 € netto na miesiąc (w zależności od stopnia znajomości języka)
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • unijne ubezpieczenie (formularz A1 i karta EKUZ)
  • zwrot kosztów podróży
  • czas wolny i urlop ustalany indywidualnie z rodziną

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – co najmniej na poziomie komunikatywnym (średnim). Sprawdzają to nasze przedstawicielki regionalne lub my telefonicznie, ewentualnie bezpośrednio w naszym biurze. Kandydatki nieznające języka muszą mieć udokumentowane bardzo duże doświadczenie w opiece i też mają szansę na wyjazd, ale ich wynagrodzenie będzie niższe, a okres oczekiwania na ofertę nieco dłuższy
  • dyspozycyjność na minimum 2-3 miesiące
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi . Mile widziane są referencje lub co najmniej własne pisemne informacje na ten temat
Background

ZAINTERESOWANA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wypełnij formularz online lub pobierz formularz, wypełnij go i odeślij do nas mailem lub pocztą.

Jeśli masz pytania, pozostajemy do dyspozycji:
Telefon: 12 426-18-10, 509-250-107, 505-109-930
E-mail: info@mikroserwis.com
Adres: ul. Św. Agnieszki 2, 31-068 Kraków
poniedziałek – piątek, 8:00 – 16:00