Działamy na międzynarodowym rynku pracy od 1991 roku. Czytaj więcej»

Anglia

 

 

PRACA W ANGIELSKICH DOMACH OPIEKI

 

 

Pracę w angielskich domach opieki mogą podjąć kobiety i mężczyźni. Zdecydowana większość ofert dotyczy jednak kobiet. Mężczyźni muszą wykazać się udokumentowanym doświadczeniem (referencje) w opiece nad osobami starszymi lub chorymi.

Domy opieki, z którymi współpracujemy zlokalizowane są w bliskiej odległości Londynu, w pobliżu lotniska Luton, co zapewnia łatwy dojazd na miejsce. Wszystkie domy położone są w miastach lub na przedmieściach, z dostępem do środków komunikacji miejskiej.

Domy opieki należą do prywatnych właścicieli, przeznaczone są dla 20-80 rezydentów.

 

Oferowane warunki pracy:

 

 

Wymagania:

 

 

 

PRACA W ANGIELSKICH RODZINACH PRYWATNYCH

 

Oferta skierowana jest do kobiet, które chcą w angielskich rodzinach opiekować się osobami starszymi. Kandydatka i rodzina, która ją zatrudnia, podpisują ze sobą umowę o pracę. Rodzina załatwia wszystkie formalności związane z zatrudnieniem.

 

Oferowane warunki pracy:

 

 

Wymagania:

 

 

 

PRACA W IRLANDZKICH DOMACH OPIEKI:

 

Pracę w irlandzkich domach opieki mogą podjąć kobiety i mężczyźni. Większość ofert dotyczy jednak kobiet. Mężczyźni muszą wykazać się udokumentowanym doświadczeniem (referencje) w opiece nad osobami starszymi lub chorymi.

 

Domy opieki, z którymi współpracujemy zlokalizowane są w północno-zachodniej części Irlandii (hrabstwo Mayo).

Domy opieki należą do prywatnych właścicieli, przeznaczone są dla 20-60 rezydentów.

 

Oferowane warunki pracy:

 

 

Wymagania:

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikroserwis - Opiekunka Osób Starszych w Niemczech, Opieka Niemcy | Copyright © 2013 | Mikroserwis jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Certyfikat nr 6612

Projekt i wykonanie: Maksim Lagoshin